DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

Mládež

Hledáme mladé talenty

Oddíl stolního tenisu DTJ Hradec Králové a Sportovní škola Martina Lučana & Martiny Šilhanové pořádá nábor dětí se sportovními předpoklady ve věku 6-9 let do přípravky stolního tenisu. Děti se sportovními předpoklady a zájmem o stolní tenis, kterému by se chtěly závodně věnovat, se mohou hlásit průběžně na tel.602 345 528. Tréninky budou probíhat v herně stolního tenisu DTJ – Sportovní areál DTJ HK (Labské nábřeží 427).

Mládeži můžeme nabídnout tréninkový proces pod vedením zkušených trenérů, později účast na turnajích regionální i celostátní úrovně, dlouhodobé soutěže mládeže dle výkonnosti, zázemí extraligového klubu. Poznáte nové kamarády, pobavíte se a proniknete do tajů krásné hry s bílým míčkem. 
 
Více informací o trénincích mládeže získáte na tel. 602 345 528 nebo na e-mailu: silhanova.m@seznam.cz
 
Možnost individuálního tréninku.
Pro bližší info pište na e-mail: obchod@pinec.cz

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014