DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

KP2 na Salamandru prohra 6-10

06.10.2019 vytvořil Luděk Trojan

V pátek byla předehrávka KP2 na Salamandru,my nastoupili v 5 když jsem nechal hrát vícemistryni Evropy v družstev SNB Lucku,která přišla pozdě a k tomu měla vybitý mobil ještě :(,dále nastoupil komisař ,,Ledvina,,nová posila Vojta Grešo a naše jednička Ital Riccardo,za domácí Michal Hampl s dělovým forhendem,Štěpán Kollár,Honza Švorc jenž se při hře tváří jak vrah,Jan Kostelecký.Zápas byl těžký,vedli jsme 6-5 ale pak domácí nás položili na lopatky a 10-6 vyhráli,zápas se nepovedl Vojtovi -vejce jak Brno,když mu domácí herna nesedí a uvažoval,že ji snad podpálí :),Lucka asi formu z SNB ztratila a udělala aspoň ušmudlaný bod s Kosteleckým,Roman-komisař Ledvina jen bod,když překvapivě porazil Kollára Štěpána a pak již prd a bobky,Ital Riccardo překvapivě jen 2,5/4,5 což se čekalo o bod více.Já odehrál jen vítěznou čtyřhru s Vojtou 3-0 Hamplovi s Kosteleckým.

Takže v tabulce výhra,remíza,prohra.V dalším kole musíme se zase sejít aspoň na Jičín-B a Hořice,aby jsme nejeli domů s brekem a Hořickými trubičkami jen :),hraje se již 12.10. venku.

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014