DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

Kp2 Roman Michálek rozbořil pevnost JOSEFOV-C 10-5 a 9-9 Poříčí

23.09.2019 vytvořil Luděk Trojan

V sobotu opět se rozjeli soutěže ,doma jsme přivítali ráno Jaroměř-Josefov 2 C,po bojovném výkonu všech jsme otočili z 3-5 na 10-5 a mohli jsme jít na oběd.Za nás totálně rozbořil pevnost Josefov Roman Michálek, když položil 4 body !!!a mlaďáci z jeho čopu šíleli :).

Odpol k nám dorazil tým Trutnov-Poříčí s 3.ligovým Adamem Tučkem,byl to boj od začátku,stále jsme lehce vedli ,ale nakonec remíza 9-9 když jsem já nevyužil mečboly s Michalem Hladíkem a pak překvapivě prohrál Roman s Jakubem Benkem,za nás to odtáhnul novic Vojta Grešo 3,5 pochvala !!!za hosty jasně 4 body Adam Tuček.Z Adama dostal vztek Íčko a celý zápas výházel do koberce,což byla vostuda.Celkem úspěšnou sobotu jsme zapili s Vojtou 6 pivečkama v restauraci na DTJ :).Jenom škoda,že nemohl hrát ,,Perník,, a ,,Chlaďák,, který se asi zbláznil,když nemá zájem o pinec :(.

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014