DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

Joola Satellite Tour - Havířov

16.08.2019 vytvořil Martina Šilhanová

autor článku - pan Petr Bohdanecký, kterému tímto děkujeme za příspěvěk a klukům děkujeme za pěknou reprezentaci klubu

Třídílný seriál mezinárodních turnajů mládeže JOOLA Satellite Tour pokračuje druhým podnikem v Havířově.

V soutěžích jednotlivců se zřejmě nejpřekvapivějším vítězem stal v kategorii dorostenců Kryštof Přída z pražské Kotlářky.

Oddíl DTJ Hradec Králové reprezentovalo v kategorii dorostu TRIO Filip Jakubský, Riccardo Tesolin, Jakub Bohdanecký. Každý z nich obsadil pěkné 17.- 32. místo

Riccardo Tesolin v úžasné formě vyhrál čtyřčlennou skupinu (takhle bezchybně a útočně jsem ho ještě neviděl hrát). Porazil Adama Khalailu z SK Kotlářka Praha 3:0, Němce Kah z Bayern München 3:2 a Pařila z Kopřivnice 3:0. V boji o 3. kolo vyřazovacího systému prohrál s Janem Dufkem z KST Zlín.

Filip Jakubský s přehledem a ve velké pohodě vyhrál skupiny beze ztráty setu. A nechal za sebou hráče TTC Ostrava 2016 Kuchtu a Barančeka z KST Turčianských Teplic. V boji o 3. kolo vyřazovacího systému prohrál s Beránkem z TJ Ostrava KST 2:3 (7,-10,6,-9,-6).

Jakub Bohdanecký vyhrál skupinu. Porazil Zukala z KST Blansko 3:0 a Staňka ze Sokola Chotěbuz 3:2. V boji o 3. kolo vyřazovacího systému prohrál v pátém setu o dva míčky s domácím Macurákem z SKST Baník Havířov 2:3 ( koučující pan Čihák).