DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

Extraliga play-off : stav série 0-1

30.04.2019 vytvořil Martina Šilhanová

Úvodním zápasem vstoupili včera do nadstavby extraligové soutěže hráči DTJ, kteří sehráli své první utkání na půdě Sokola HK. Výborně zahájil vstup do utkání Martin Olejník, který přehrál Jakuba Crhu poměrem 3-1. V dalším utkání nestačil David Palkovský na Vlastimila Bubna a prohrál tak 0-3. Nedařilo se bohužel ani Martinu Koblížkovi (prohra 0-3 s Markem Kláskem). V dalším utkání nenašel recept na dobře hrajícího V.Bubna ani Martin Olejník ,což znamenalo prohru  1-3. Stav utkání byl 1-3 a následovalo utkání M.Koblížka s J.Crhou. Bohužel ani tento zápas nebyl pro tým DTJ úspěšný, Martin K. prohrál po boji 2-3, což znamenalo konečný stav zápasu 4-1 pro domácí Sokol HK.

Další utkání play-off se hraje v herně DTJ ve středu 1.5. (zač.v 18,00), tímto zveme všechny fanoušky k pěknému strávení májového večera.  .

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014