DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

KP2 celkově 4.místo na tu bídu s sestavama

13.04.2019 vytvořil Luděk Trojan

KP2 zajížděla do hor -Vrchlabí+Hostinné na poslední dvoukolo soutěže v značně kombinované sestavě,protože Kubové+Lůďa jeli na KP1,Pilňoch se šel procházet po Praze a komisař Ledvina měl návštěvu ve škole ze ,,západu,,tak jel Jitrničář,ale jen na Vrchlabí,protože odpol měl na chalupě v hospodě zvěřinové hody a kdyby nejel tak by ho EVA zabila !!! jel Íčko,dlouhý bidlo-Štěpán a mladý Honza Durschmied,který měl premiéru v KP2,ve Vrchlabí dokázali vyhrát 10-6 když i domácí měli problémy s sestavou ,body:Štěpán 3/1 super výkon,Rejžák 2/1,Íčko 2/2,Honza 1/2 a obě čtyřhry naši vyhráli,za hosty veterán Horák 4/0,M.Brázda 2/2 a Matěják+Kocian vejce.Odpoledne jeli do Hostinného ve 3 ,protože Rejža zvěřinové hody měl a už se těšil jak do sebe bude házet bažanta,kančí guláš,dančí a další pochutiny a na to belík piv,aby mu pečínka slehla :) a pak aby ho EVA jak mědvěda vedla domů :) tak nebyl nikdo čtvrtý do sestavy.Ve třech se nedá pořádně hrát ,tak se prohrálo 4-10 když Íčko 2/1,Štěpán 1/2 a Honza 1/2.Takže na tu bídu celý rok s sestavama nakonec 4.místo v soutěži co je hezkýýý,takže děkuji všem co za nás hráli a nenechali nás na holičkách !!!

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014