DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

Konečné 2. místo v KS1

07.04.2019 vytvořil Pavel Píše

Když jsme se dozvěděli, že se naše divize ranním zápasem zachránila, tak se nám dost ulevilo. Zápas s Vamberkem se nevyvýjel vůbec dobře. Nevyšly čtyřhry a první várka dvouher. Nakonec z toho byla prohra 5:10. Na utkání bylo 15 diváků, to se jen tak nevidí! Body DTJ: Pavel Kubíček 2, Pavel Píše 2, Luďa Trojan 1, Jakub Bohdanecký 0.

Odpoledne jsme zajeli Pavlovou zkratkou (trochu delší a horší cesta) do Nového Města. Zápas byl od začátku velmi vyrovnaný, nikdo nevedl o více jak 2 body. Prohrávali jsme za stavu 7:6 pro Nové Město. Nakonec těsná výhra 10:7. Až večer jsme se z výsledků dozvěděli, že jsme to uhráli Bydžovu, který na dálku hrál s Novým Městem o sestup. Body DTJ: Luďa Trojan 3,5!!! , Pavel Kubíček 3, Pavel Píše 2, Jakub Bohdanecký 1,5.

Sezóna to byla pro naše družstvo v KS1 úspěšná. Postoupit jsme nechtěli, ale jistili jsme naši divizi, která se zachraňovala v posledních zápasech. Nakonec tedy 2. místo. Aspoň bylo o co hrát do posledního zápasu.

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014