DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

KP2 N.PAKA_B 8-10 a ST.PAKA 10-7

27.01.2019 vytvořil Luděk Trojan

V sobotu jsme doma přivítali obě Paky,ráno Novou Paku-B ,jelikož se křížili všechny soutěže tak jsme neměli plnou sestavu,za nás Lůďa-válec,Rejžák-jitrničář,Roman Michálek-komisař ledvina,Štěpán Kalenský-lenochod ,chyběl Kuba-uspávač hadů, který byl spolu s Kubou Bohdaneckým ve Dvoře na kp1,hosté v plné sestavě Michal Luňák,Martin Sochor,Lukáš Grof,Míra Virag.Od začátku to byla tahačka až jsme nakonec prosrali 8-10 i když jsem položil 4,5 tak to nestačilo,Roman 2 body slušný výkon,ale Rejžák hodil vejce i když bojoval i sám se sebou -koleno,Štěpán nic moc,střílel to do koberce a 1 bod bohužel nestačil ani na remizu,takže docela smolík.

Po rychlém obědě 2 Plzně,protože kvůli 1.lize jsme hráli od 8 a 12 hod a ranní zápas skončil v 11,30 !!!tak přijela ST.Paka v složení Budina Martin,Pánek Tomáš,Handschug Jan,Kadavý Šimon.Opět to byl boj od začátku a čekání na Kubu, kdy dorazí ze Dvora z KP1 a vystřídá Rejžáka,který hrál bez jitrnice a bůčku a byl nesvůj,nakonec Kuba dva zápasy stihnul a vyhráli jsme 10-7 když bodoval Roman 2 body,Kuba 2 body,Štěpán ušmudlal 1 bod,Rejžák druhé vejce,ale aspoň čtyřhru vyhrál,já jsem dal dalších 4,5 bodu a bez ztráty setu !!!za hosty Pánek+Budina po 3,5 !!!Takže nakonec trochu byla spokojenost v této sestavě.Já dal za sobotu s čtyřhrama 10 bodů !!!po zápase jsme to zapili s Rejžákem,psem,Evou a Kubou,ale ten 2 piva jen posera +cibulové kroužky+smažené chipsy s dresinkem :) jako příloha k pivu,byla to taky šichta v restauraci až Rejžák nemohl pořádně gestikulovat :),tak jsme šli radši domů :).V dalším kole doma máme Chlumec a Stěžery,tak se těšíme na plnou sestavu a body do tabulky.

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014