DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

BTM Josefov 13.1. 3.místo Jakuba Bohdaneckého

14.01.2019 vytvořil Martina Šilhanová

3. místo pro Jakuba Bohdaneckého a celkové průběžné 1.místo BTM dorost

O víkendu se Jakub Bohdanecký zúčastnil BTM Královéhradeckého a Pardubického kraje v kategorii dorostu.
Turnaj se hrál na devíti stolech v Josefově. Jakub postoupil do semifinále, kde prohrál po pěkné hře s kamarádem a domácím hráčem Davidem Čenovským z Josefova poměrem 3 : 1 ( -8,-9, 8,-5) na sety.
David ve finále podlehl po vyrovnané hře 2:3 s Martinem Jiráskem z Valdic, hrajícím za Sokol HK.
V průběžném pořadí BTM po čtyřech kolech ( z šesti ) je Jakub na 1. místě. Vítěz si zajistí účast na mistrovství ČR.
Tohoto turnaje se letos poprvé zúčastnil nadějný Jan Durschmied, který vyhrál po pěkné hře 2 zápasy.
Oběma chlapcům gratulujeme a děkujeme za pěknou reprezentaci klubu.

Text článku:Petr Bohdanecký