DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

Říkáme NE! kontumacím pro Broumov

03.12.2018 vytvořil Jiří Mrázek

Divizní tabulka doznala v posledních dnech výrazné změny a tou je 7 kontumací, které byly připsány družstvu Broumova z důvodu umístění neoprávněného hráče na soupisce. Neříkáme, že jsme úplně dopodrobna seznámeni se všemi řády a předpisy i všemi okolnostmi tohoto případu, ale vidíme to za naše družstvo následovně:

Broumov měl na soupisce polského hráče Pieslu, který nastoupil v polské soutěži. To se nesmí a proto ho musel následně Broumov vyškrtnout ze soupisky, což nám přijde logické. Nechápeme ale trest v podobě sedmi kontumací, které z logiky nedávají vůbec žádný smysl. Hráč Piesla za Broumov ani jednou nenastoupil a tudíž neměl absolutně žádný vliv na průběh odehraných zápasů. Ze sportovního hlediska je takovýto trest absolutní zářez, pingpong na naší úrovni hrajeme pro zábavu a pro žízeň a tento likvidační (a podle nás nelogický a neopodstatněný) trest nikomu ani ničemu neprospěje. Všech výsledků bylo dosaženo za stolem a nenastoupil nikdo neoprávněně, tak v čem je problém?

Jsme pro to, aby zvítězil sport a Broumovu byly kontumace zrušeny.
 

 

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014