DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

KS1 - zápasy 2.12.2018

02.12.2018 vytvořil Pavel Píše

V neděli dopoledne jsme přivítali družstvo Chlumce v sestavě s Michaelem Cudlínem, Petrem a Martinem Kyceltem a Romanem Šedivým. Nastoupili jsme v sestavě Tonda Pugzík, Pavel Píše, Dan Málek a Kuba Bohdanecký. Se štěstím jsme uklohnili jednu čtyřhru a ani dvouhry zpočátku nic moc. Stav 1:4. Potom jsme zvýšili otáčky a dlouhá vítězná série skončila na 8:4 pro nás. Ale udělali jsme z toho střílečku a bylo to 8:8. Poslední dvě dvouhry jsme ale zvládli a nakonec jsme slavili výhru 10:8.

V hospodě U Dvora byl nával, tak z toho bylo hodinové čekání na jídlo.

Odpoledne přijelo družstvo z Josefova v sestavě Jan Tomanec, Šorm Luboš, Nedomlel Lukáš, Kadaník Martin a exslávista JIRKA ŠUMPÍK, který střídal na jeden zápas. Nakonec rychlá výhra 10:0, i když na stolech to rozhodně jednoznačné nebylo.

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014