DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

První divizní výjezd mimo Hradec přinesl dvě prohry

04.11.2018 vytvořil Jiří Mrázek

V základní sestavě Jirka, Viktor, Martin a Roman jsme v sobotu vyrazili do Stěžer a Nové Paky. Dopoledne jsme ve Stěžerách chtěli odehrát důstojnou partii, protože domácí před sezónou posíili a mají ligové ambice, odpoledne jsme s nováčkem z Nové Paky chtěli vyhrát.

Stěžery - DTJ 10 - 2

Domácí nastoupili klasicky v pěti v sestavě Novoný, Slavík, Kodym, Ornst a Dufek.
Úvod utkání nám nevyšel a prohráli jsme obě čtyřhry i všechny zápasy v první sérii. Stav 0-6.

Druhá série skončila smírně, bod na naši stranu přidal Viktor, který udolal Kodyma v pěti setech a také Roman, který nepustil do tempa Dufka, který vystřídal Slavíka. Stav 2-8.

Konec zápasu přišel ve třetí sérii, Viktor prohrál s Novotným a desátý bod pro domácí přidal Ornst, který porazil Jirku. Prohráváme 2-10.

Po dopoledním debaklu jsme si na oběd dojeli do Konecchlumí, Viktor s Romanem si dali pouze česnečku s kafem, Jirka s Martinem měli  více chodů - česnečku, svíčkovou, respektive uzenou krkovičku a navrch místní vyhlášenou zmrzlinu.

Nová Paka - DTJ 10 - 5

Domácí nastoupili v základní sestavě Šmidrkal, Kazda, Knap a Fejfar.
Po čtyřhrách byl stav smírný, Jirka s Viktorem porazili 3-1 Kazdu s Fejfarem a Martin s Romanem v pohledném zápase prohráli na 10 v pátém setě se Šmidrkalem a Knapem. Stav 1-1.

V první sérii vyhrál Viktor nad Knapem, Jirkův jalový backhand na Kazdu stačit nemohl, Martin udolal Fejfara v zápase plném dlouhých výměn a Roman podlehl 1-3 Šmidrkalovi. Stav 3-3.

Druhá série nám nevyšla, Viktor prohrál s Kazdou, pak sice Jirka porazil Fejfara, ale Martin ani Roman na své soupeře Šmidrkala, respektive Knapa, nestačili. Prohráváme 4-6.

Nedařilo se nám bohužel ani ve třetí sérii, na Viktorovu prohru s Fejfarem dokázal ještě zareagovat Jirka, který porazil Šmidrkala, ale Martin ani Roman nedokázali své pětisetové bitvy s Knapem a Kazdou dotáhnout do vítězného konce. Tečeme 5-9.

Utkání ukončil domácí obranář Šmidrkal, který porazil Viktora, zápas Jirky proti Knapovi se již nedohrával, Knap vedl 2-1. Celkově prohráváme 5-10.

Sobotní výjezd se nám nevydařil a ve vyrovnané tabulce jsme klesli na deváté místo. Další zápasy hrajeme až za měsíc a doma přivítáme Broumov a Rtyni a již by to zase chtělo nějakou výhru. Snad do té doby potrénujeme a poladíme formu. Ze soboty si odnášíme i ponaučení, že samotná česnečka formu nedodá, je minimálně potřeba přidat hlavní chod!

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

PLAY-OFF 2018
semifinále (na 3 vítězná utkání):
TTC Ostrava 2016 vs. DTJ HK
konečný stav série 3:0

1. SF: 4:1
2. SF: 4:0
3. SF: 4:2

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014