DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

KP2 smolík Myšák 9-9 Hořice a 6-10 Bělohrad

04.11.2018 vytvořil Luděk Trojan

V sobotu se opět rozjela KP2 a doma jsme přivítali pohodové Hořice a odp Lázně Bělohrad,dopol to byl boj o každý set a měli jsme smůlu ,protože při 5 mečbolu se zranil -urval si achilovku Michal Mates,přijela záchranka a jel na vozíku jak Švejk a řval na Bělehrad :):),takže nakonec z toho byla remíza 9-9 ,škoda.Odpoledne k nám dojeli ,,lázeňáci,, z Bělohradu,ty se obkládají rašelinou v lázních  a proto jsou pořád fit a měli fazonu na nás a my měli další zranění Rejžák,ten v pátek večer při žehlení dresů si ukopl prst na noze,tak skákal jak čáp a Roman Michálek si zranil zápěstí, protože má asi 20 kilovou pálku :),takže samý problém pro nás a nakonec prohra 6-10 .Jediné plus,že jsme si udělali žízen a uhasili jsme ji na DTJ v restauraci 6 Plzněma a Rejžák s Evou Kozlama+Plzeň.Myšákovi přejeme brzké uzdravení a doporučujeme ze začátku nenáročné sporty na pohyb jako šachy nebo piškvorky :).

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

PLAY-OFF 2018
semifinále (na 3 vítězná utkání):
TTC Ostrava 2016 vs. DTJ HK
konečný stav série 3:0

1. SF: 4:1
2. SF: 4:0
3. SF: 4:2

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014