DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

Ani v druhém semifinále jsme nebodovali. V pondělí se naši představí doma a pokusí se odvrátit hrozbu vyřazení

12.05.2018 vytvořil Adam Kříž

Favorit našeho semifinálového klání byl i ve druhém semifinále nemilostrdný a tentokrát našim nepovolil ani bod. Prohráváme tak s TTC Ostravou 2016 už 0:2 a v pondělí se naši na domácím stole pokusí o malý zázrak, porazit hvězdného soupeře a pokusit se vybojovat ještě čtvrté utkání. 

Drtivý nástup Ostravy

Soupeř oproti včerejšku vstoupil do utkání úspěšně, když Martin Koblížek nedokázal vzdorovat Panagiotisovi Gionisovi, kterému stačily pouhé tři sety k prvnímu bodu pro Ostravu. Martin více "zlobil" jen ve třetím setu, kdy vedl 8:4, ale soupeř několika obrannými údery otočil a dotáhl duel do vítězného konce. Podobně jako Koblížkovi se vedlo i Davidovi Palkovskému proti druhé zahraniční posile Aleksandarovi Karakaševičovi. Ani on nedokázal Srbovi vzít ani set a po výsledku 0:3 už vedla Ostrava 2:0.

Na řadu tak přišel další souboj mezi jedničkou našeho týmu Martinem Olejníkem a Tomášem Treglerem. Martin vstoupil do zápasu s touhou zopakovat včerejší výsledek, Tregler naopak chtěl odvetu. Byl to nejvyrovnanější duel dne. Olejník vyhrál hladce první set, ale stejně hladce prohrál set druhý. Třetí set šel opět na konto Martina a ještě ve 4. setu vedl 6:3. Ale Tregler se nevzdal a v "infarktové" koncovce 4. setu ho  nakonec ubojoval a ve vyrovnané koncovce nakonec vyhrál i set pátý. Olejníkovi se tentokrát nepodařilo bodovat a Ostrava už vedla 3:0. Do boje šel tedy znovu Martin Koblížek, tentokrát proti Karakaševičovi. Ale ani v tomto střetu nebyl náš hráč úspěšný, zkušený soupeř mu nedával moc šancí na úspěch a tak Martin nakonec prohrál 0:3.

Naši, bohužel, nedokáží držet s nabitou ostravskou sestavou krok. V pondělí 14. 5. se naši představí doma od 18:00.

Panagiotis GIONIS – Martin KOBLÍŽEK 3:0 (5, 4, 10)

Aleksandar KARAKAŠEVIČ – David PALKOVSKÝ 3:0 (7, 6, 7)

Tomáš TREGLER – Martin OLEJNÍK 3:2 (-6, 1, -7, 12, 9)

Aleksandar KARAKAŠEVIČ – Martin KOBLÍŽEK 3:0 (9, 7, 12)

 

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014