DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

V 1. semifinále se nedařilo, jediný bod zajistil Olejník. V pátek opět v Ostravě

11.05.2018 vytvořil Adam Kříž

Vítěz základní části a zároveň obhájce titulu nastoupil v hvězdné sestavě i se svými zahraničními posilami. A tak se proti našim Martinovi Olejníkovi, Martinovi Koblížkovi a Davidu Palkovskému postavili Tomáš Tregler, Panagiotis Gionis a Aleksandar Karakaševič.

A jak to probíhalo

Slušně zaplněná hala v Ostravě na úvod viděla souboj 3. a 4. hráče extraligy Tomáše Treglera a Martina Olejníka. Olejníkovi se povedl parádní vstup do utkání. Dokonale se mu povedlo zaskočit soupeře, který chvílemi vypadal, že neví, co má zahrát. A k velké radosti našich barev zvítězil ve 3 setech a vedli sjem 1:0. Ale pak už se utkání začalo obracet. Martin Koblížek se postavil jednomu z nejlepších obranářů světa Gionisovi s odhodláním znepříjemnit mu vzájemný duel. To je mu také povedlo, když mu patřila koncovka 2. setu. Bohužel to bylo vše, další 2 sety, stejně jako první, získal bez problémů ostravský hráč. Výborně do svého zápasu vstoupil David Palkovský, když Karakaševičovi v 1. setu povolil jen 4 body. Pak ale soupeř zpřesnil hru a další tři sety šly na jeho konto a poslal Ostravu do vedení. V dalších bojích na sebe narazili Martin Olejník a Panagiotis Gionis a podobně jako v zápasu s Martinem Koblížkem Řek povolil Olejníkovi jen jeden set, zbylé tři získal jednoznačně a zvýšil náskok Ostravy na 3:1. O poslední vítězný bod TTC Ostravy 2016 se postaral Tomáš Tregler, který proti Davidovi Palkovskému neztratil ani set a zajistil potřebný 4 bod. Naši bojovali ze všech sil, ale na soupeře to nestačilo. 

Druhé semifinále se hraje v pátek 11. 5. opět v Ostravě. 

Tomáš TREGLER – Martin OLEJNÍK 0:3 (-7, -6, -8)

Panagiotis GIONIS – Martin KOBLÍŽEK 3:1 (5, -12, 7, 6)

Aleksandar KARAKAŠEVIČ – David PALKOVSKÝ 3:1 (-4, 5, 3, 3)

Panagiotis GIONIS – Martin OLEJNÍK 3:1 (2, -9, 6, 5)

Tomáš TREGLER – David PALKOVSKÝ 3:0 (3, 10, 9)

 

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014