DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

Vysoká prohra na El Niňu. Po 16. kole držíme v extralize čtvrtou příčku

03.02.2018 vytvořil Adam Kříž

Souboj aktuálně druhého se čtvrtým týmem české nejvyšší soutěže sliboval na první pohled atraktivné duel. Pražský tým ale ukázal, že výkonnostní rozdíl mezi prvními dvěma týmy a zbytkem startovního pole je opravdu markantní.

Koblížek začal s Gavlasem fantasticky

Martin stál v první dvouhře proti druhému nejlepšímu hráči soutěže a v úvodu ho zaskočil, když vedl 2:0 na sety. Tonda Gavlas se ale dokázal zmobilizovat a otočil první dvouhru po boji ve svůj prospěch.

Olejník byl s Reitšpiesem mírným favoritem

O 2 místa v tabulce úspěšnosti jednotlivců výše, ale o 2 sety hůře skončil Martin Olejník v zápase s Reitšpiesem. Náš hráč sice vyhrál první sadu v koncovce (12:10), zbytek střetnutí už byl bohužel zcela v režii domácího borce. Praha tak vedla už 2:0.

Palkovský proti nejlepšímu hráči soutěže

David měl před sebou také těžkého soupeře. Jakub Kleprlík se pyšní perfektním skóre 15:1 a je momentálně nejlepším hráčem v hodnocení jednotlivců v celé extraize. První dva sety domácí hráč dominoval. Pak se Palkovský vzedmul k lepšíu výkonu a třetí sadu dostal do koncovky. Kleprlík vyhrál 3:0 a stejný byl v té chvíli i průběžný výsledek celého utkání.

Za kritického stavu Koblížek proti Reitšpiesovi

Bod od prohry. V tu chvíli šel hrát Martin Koblížek s Davidem Reitšpiesem. Po dvou sadách byl stav vyrovnaný. Chleba se lámal ve třetí, kdy náš hráč prohrál nejtěsnějším rozdílem (9:11). Ve třetím setu dominoval Reitšpies a získal pro svůj tým vítězný bod.

I přes vysokou prohru zůstáváme v tabulce na čtvrtém místě.  Na třetí tým TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz ztrácíme už 6 bodů. Pátý SKST Borová-Liberec je jen 2 body za námi. Příště hrajeme doma. V 17. kole hostíme již za týden hvězdný TTC Ostrava 2016. Přijďte na Řeckého obranáře Gionise, legendu Korbela nebo reprezentanta Treglera. Utkání se hraje v pátek 9. února od 18:00.

16. kolo extraligy mužů
SF SKK EL Niňo Praha - DTJ Hradec Králové 4:0

Gavlas Antonín ml.    Koblížek Martin        3:2
Reitšpies David        Olejník Martin        3:1
Kleprlík Jakub        Palkovský David        3:0
Reitšpies David        Koblížek Martin        3:1

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014