DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

Vítězství DTJ ve čtyřhře v CHLUMCI a 2.místo v dvouhře

31.12.2017 vytvořil Luděk Trojan

V sobotu se uskutečnil v Chlumci nad Cidlinou memoriál Josky Kycelta.Za DTJ startoval Jirka Mrázek,já a Tonda-generálmajor.Hráli se skupiny,pak ko pavouk+na závěr čtyřhry,v dvouhře nejdál došel Jirka až do finále kde podlehl jasně 1-3 Doležalovi z středočeského kraje KP1+KP2 hrajícího za OSEK,Tonda pozdějšího vítěze měl na lopatě vedl v pátém 7-3 !!!já s Doležalem po vedení 2-1 jsem prohrál 2-3 a 9 v pátém :(.Chuť jsme si spravili ve čtyřhrách, kde jsme s Tondou po boji vyhráli celý turnaj !!!ve finále jsme sekli Bydžov Juřička-Kynčl !!!Domácí měli výborný domácí gulášek,párečky a točené pivečko a starali se o nás vzorně,aby nevyschlo v krku :).Takže turnaj se vydařil ke spokojenosti všech.

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014