DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

VÁLEC DTJ SE DNES ZADRHNUL :(

17.12.2017 vytvořil Luděk Trojan

Dnes se hrálo již 1.kolo odvet a my hostili Sokol České Meziříčí,kde jsme vyhráli 10-7,zase u nás byl problém se sestavou kde všichni mimo základu odmítli hrát !!!místo,aby nám někdo pomohl a byl někdo na střídání tak pan Kubíček šel se procházet po krámech v Praze radši,generálmajor Tonda zase radši fandil soupeři než ,aby se šel za nás rvát,když má letos nádhernou fazonu a ty soupeře poráží,ale asi si nechtěl zkazit procenta :(,holky taky odmítli hrát ,tak se nám to bohužel nepodařilo vyhrát a prohráli jsme 6-10 i když moc nechybělo a mohla být remíza aspoň.Pochvalu zaslouží Pito,který hrál výborně a Martin Chládek,který porazil Zbyndu Mokrejše,ale škoda,že provařil s Klempim a Černou Horou :(,Roman neměl fazonu a já to dorazil vejcem,protože hraju proto,aby jsme nebyli ve třech,protože mám stále problém po operaci achilovky a hraju pravidelně pod brufenem.

Takže závěr zní:jsme sice 7.v soutěži a tudíž potřebujeme v lednu porazit  Úpici a když se podaří tak Jaroměř,aby byl relativně klid a k tomu se musíme sejít,v což pevně doufám !!!

Za půlku děkuji za pomoc a výkony Romanovi,Pitovi,Chlaďákovi !!!!ostatní jsou k zamyšlení jako např.Viktor,který vůbec neví co se na DTJ děje a zblbnul basou,že taky brzy tam skončí nebo spíš v blázinci Slavie.Verča to je kapitola sama od sebe,chtěla by hrát,ale neví kdy a pak ji zase nepustí Dejv,protože pořád doma něco předělává nebo honí medvědy v Tatrách :),kdyby aspoň donesl rukavice když je zima :).Další kapitolou je generál,který stávkuje na KP1 a až ho Roman odprosí na kolenou,tak možná bude hrát,generál má fazonu letos a je to škoda,že nejde s náma hrát,asi mu chybí na DTJ tanky,transportéry a MIG-21 a další stíhačky k lepší náladě :).Martina ta pořád doma pere záclony,luxuje a peče štrůdly a jezdí do Dvora do ZOO tak nám taky dala košem kvůli vytíženosti pračky a mytí oken,což je škoda,protože její koberec na pálce by udělal pěknou paseku soupeřům.

 

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

PLAY-OFF 2018
semifinále (na 3 vítězná utkání):
TTC Ostrava 2016 vs. DTJ HK
konečný stav série 3:0

1. SF: 4:1
2. SF: 4:0
3. SF: 4:2

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014