DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

V Ostravě vítězíme 4:1 a posunujeme se na průběžné 3. místo

08.12.2017 vytvořil Adam Kříž

V dnešním dohrávaném utkáni v Ostravě náš tým v sestavě Martin Olejník, Martin Kobížek a David Palkovský nastoupil proti domácí TJ Ostrava KST. Naši celkem jednoznačně zvítězili 4:1 zásluhou 2 bodů Olejníka a po bodu přidali Koblížek a Palkovský. Za soupeře bodoval reprezentant do 21 let Jiří Martinko, když se mu povedlo porazit Koblížka. I když výsledek vypadá jasně, za stolem to ale tak jasně nevypadalo.

Jako první nastoupili proti sobě Martin Koblížek a Patrik Klos a svedli spolu urputnou bitvu, která se rozhodovala až v koncovce 5. setu, kdy byl o kousek šťastnější Martin a ubojoval set 12:10. Klos vyhrál 1. set a ve druhém vedl 7:3. Martinovi se ale povedlo pár dobrých míčků, set otočil a jak byl "v ráži", tak přidal set 3. a vedl ještě ve 4. setu 8:4. Pak nastal zlom druhý, Klos dotáhl a když Martin odmítl mečbol, tak došlo na 5. set. 

David Palkovský sehrál s Jiřím Martinkem výbornou partii, zkušeným a skvělým výkonem si utkání hlídal a porazil Martinka ve třech setech.

Také Martin Olejník nenechal nikoho na pochybách, kdo bude pánem a stolem. Tomášovi Sadílkovi sice nechal 2. set, ale zbytek zápasu měl plně ve své režii. 

Martin Koblížek mohl utkání dohrát, ale ukázalo se, že Martinko byl  nad jeho momentální síly. Soupeř nedal Martinovi sebemenší šanci, utkání kontroloval a uhrál pro svůj tým jediný bod. 

Také ve svém druhém utkání byl Martin Olejník nekompromisní, Patrik Klos vzdoroval první set, pak už měl jasně navrch Martin. 

Patrik KLOS – Martin KOBLÍŽEK 2:3 (9,-7,-8,13,-10)

Jiří MARTINKO – David PALKOVSKÝ 0:3 (-8,-12,-9)

Tomáš SADÍLEK – Martin OLEJNÍK 1:3 (-8,7,-5,-2)

Jiří MARTINKO – Martin KOBLÍŽEK 3:0 (6,6,7)

Patrik KLOS – Martin OLEJNÍK 0:3 (-9,-4,-7).

 

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

PLAY-OFF 2018
semifinále (na 3 vítězná utkání):
TTC Ostrava 2016 vs. DTJ HK
konečný stav série 3:0

1. SF: 4:1
2. SF: 4:0
3. SF: 4:2

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014