DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

Extraligové derby: 2-4

25.10.2017 vytvořil Martina Šilhanová

V extraligovém derby 20.10. náš tým prohrál 2-4 se Sokolem HK. Po 3 hodinovém boji nestačil v úvodním zápase Martin Olejník na J. Crhu (2-3), v dalším zápase Martin Koblížek prohrál s M.Pavlicou (0-3). První bod pro domácí tým získal po boji David Palkovský, který přehrál M.Lebedu (3-2). V dalším utkání bohužel opět Martin K. prohrál v koncovkách poměrem 0-3 s J.Crhou a stav byl 1-3 pro hostující družstvo. Na 2-3 snížil Martin Olejník výhrou nad M.Lebedou (3-1) a o remízu se pokoušel David Palkovský, který však bohužel své utkání s M.Pavlicou nedotáhl do vítězného konce a prohrál tak 1-3.

V dalším kole extraligy se tým DTJ představí 3.11. (18,00) na stolech KT Praha. Hned následující den sehrají hráči zápas Českého poháru, znovu v Praze, na stolech družstva El Niňo Praha C. Držíme palce ! 

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

PLAY-OFF 2018
semifinále (na 3 vítězná utkání):
TTC Ostrava 2016 vs. DTJ HK
konečný stav série 3:0

1. SF: 4:1
2. SF: 4:0
3. SF: 4:2

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014