DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

KP1 Bydžovská pevnost padla !Nemyčeves taky výhra

22.10.2017 vytvořil Luděk Trojan

V sobotu KP1 jsme absolovali výjezd do N.Bydžova, kde se jen tak nevyhrává.Jel konečně Viktor,ale nebyl 4.hráč a na poslední chvíli se obětoval Roman Michálek,v Bydžově jsme od začátku tahali za kratší konec,aby jsme předvedli neskutečnou otočku z které se domácí již neprobrali,bylo to KO Bydžovu a výhra 10-8.Velkou pochvalu zaslouží všichni a zvláště Roman Michálek, který dal 3 body !!!(tekli jsme 6-8 a dva zápasy zároveň 0-2 na sety !!!)Takže 10-8 a ani jsme nestíhali oběd,tak rychlá sváča v Penny-Bydžov,šunka,párek někdo paštika,někdo plnou tašku nákupu zároveň :) a rychle do Nemyčevsi, protože Viktor musel hlídat lumpy a musel být brzy v HK v base v práci.V Nemyčevsi pěkný taraflex i osvětlení a od začátku jsme vedli,ale malinko se to zkomplikovalo,ale nakonec po bitvě 10-8 výhra,což se cenní protože domácí travaři umí zatopit všem což poznalo České Meziříčí 5-10 prohrálo.Pochvalu zaslouží zvláště Viktor za 4 cenné body i když pěkně protrápené,nebylo to jednoduché utkání.

Takže spokojenost za dvě bojovné výhry 10-8 a pochvala všem hráčům DTJ-E .V dalším kole na domácích stolech přivítáme nováčka St.Paku a Novou Paku,která vždy hraje o první flek v tabulce.Doufáme v štastný návrat Pita z Pakistánu z montáže, aby jsme byli silnější a stabilnější v sestavách.

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

PLAY-OFF 2018
semifinále (na 3 vítězná utkání):
TTC Ostrava 2016 vs. DTJ HK
konečný stav série 3:0

1. SF: 4:1
2. SF: 4:0
3. SF: 4:2

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014