DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

Extraliga s favoritem po dlouhé bitvě 3-4 !!!

01.10.2017 vytvořil Martina Šilhanová

Velmi překvapivý průběh měl páteční zápas extraligy s týmem El Niňo Praha, který byl v tomto utkání považován za favorita. Po velmi dlouhém průběhu zápasu, který přinesl vynikající podívanou pro naše věrné diváky naši hráči bohužel nakonec podlehli až v rozhodující čtyřhře 1-3. I tak ale všem hráčům blahopřejeme k předvedeným výkonům, které všechny velmi potěšily. Největší pochvalu zaslouží opět Martin Olejník, který se stal se ziskem svých 2 bodů tahounem celého týmu. (výhra s D.Reitšpiesem i A.Gavlasem), další bod přidal velmi dobře hrající Martin Koblížek výhrou nad D.Reitšpiesem. Bodově naprázdno vyšel Miloš Šlapák, který nestačil na A.Gavlase, ale velmi pěknou hru předvedl s J.Kleprlíkem, kterému nakonec podlehl poměrem 2-3.

Hráči jsou na průběžném 4.místě extraligové tabulky a v příštím kole zajiždí 13.10. do Ostravy.(TTC Ostrava 2016)

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

PLAY-OFF 2018
semifinále (na 3 vítězná utkání):
TTC Ostrava 2016 vs. DTJ HK
konečný stav série 3:0

1. SF: 4:1
2. SF: 4:0
3. SF: 4:2

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014