DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

3.liga úspěšně, 1.liga body neveze

01.10.2017 vytvořil Martina Šilhanová

Tento víkend sehráli hráči "Béčka" svá utkání 1.ligy na stolech hostů (Brno, Choceň) a bohužel ani z jednoho utkání body neveze. V Brně nestačili hráči na domácí družstvo a prohráli poměrem 6-10. Dnes v Chocni to nebylo bohužel bodově lepší. Bodověnejlépe si celý víkend vedl Miloš Šlapák, hrající ve skvělé formě, kterou dokázal potvrdit. V sobotu vyhrát 3x a v neděli 2x. Celkový výsledek 4-10 nám bohužel žádný posun v tabulce nepřinesl. Tak snad příště. (opět venku)

Výrazně úspěšnější bylo včera i dnes naše "Céčko" v 3.lize. Včera remizovalo s Teslou Pardubice 9-9, dnes po velmi dlouhém průběhu dokázali přehrát Holice poměrem 10-7. Bodově nejvýraznější byl tentokrát Martin Lučan, kterému výborně sekundovali Libor Slavík a Mirek Foff. O zbytek bodů se postarali Dan Málek a David Pozník. Gratulujeme. 

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

pátek 9. 2. 2018, 18:00:
DTJ HK vs. TTC Ostrava 2016

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Stříbro z Českého poháru opět do Hradce! Tým mužů obhájil skvělé 2. místo v celostátní týmové soutěži.

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014