DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

Naši v semifinále nestačili na favorita extraligy TTC Ostravu 2016. Sezónu končíme s hlavou nahoře

05.05.2017 vytvořil Adam Kříž

Za kritického stvu 0:2 v sérii hrané na 3 vítězná utkání nastupovali naši v pátek k prvnímu domácímu semifinále. Diváci se těšili na silného, ale také vysoce atraktivního soupeře. Do naší sestavy se vrátil Koblížek. Soupeř neponechal nic náhodě a dorazil v plné síle.

V prvním duelu se naší jedničce Martinovi Olejníkovi postavil na straně Ostravy Chiang Chieh Hung a diváci viděli velmi napínavý pětisetový souboj. Chiang šel vždy do vedení 1:0 a 2:1, ale Olejník bojoval a stav dotáhl. V pátém setu se hrálo o každý míček, v koncovce byl ale Chiang těsně šťastnější a vyhrál 11:9. Martin Koblížek chyběl v předchozích dvou semifinálových utkáních a tak si to chtěl vynahradit. Do boje s Karakaševičem vlétl nebojácně a získal v prvním setu několikabodový náskok. Ale pak začala úřadovat Srbova bleskurychlá levačka a vyhrál 3:1, když se Martinovi podařilo ubojovat třetí set. Také David Palkovský proti Treglerovi začal skvěle a šel do vedení 1:0, Tregler ale zpřesnil hru a další 3 sety už šly na jeho konto. Ve svém druhém střetnutí narazil Martin Koblížek na Chianga, průběh byl podobný jako s Karakaševičem, Martin po prohraných 2 setech vyhrál sice set třetí, ale z jeho strany to bylo vše.

Semifinálová série pro nás skončila v nejkratším možném čase, a bohužel, bez zisku jediného bodu.Přesto nesmíme zapomenout na to, že jsme popáté za sebou uhráli minimálně semifinále. A to je rozhodně úspěch.

3. semifinále play-off 2017

DTJ Hradec Králové - TTC Ostrava 2016 0:4
Olejník Martin    Chiang Chieh Hung    2:3
Koblížek Martin    Karakaševič Aleksandar    1:3
Palkovský David    Tregler Tomáš        1:3
Koblížek Martin    Chiang Chieh Hung    1:3

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

PLAY-OFF 2018
semifinále (na 3 vítězná utkání):
TTC Ostrava 2016 vs. DTJ HK
konečný stav série 3:0

1. SF: 4:1
2. SF: 4:0
3. SF: 4:2

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014