DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

V prvním semifinále se nedařilo. Naše jediné tři sety získal Palkovský. V úterý opět v Ostravě

01.05.2017 vytvořil Adam Kříž

Vítěz základní části s hvězdnou sestavou. To je náš semifinálový soupeř. A tým TTC Ostrava 2016 povolal na sérii proti našemu DTJ všechny své nejlepší hráče. Tomáš Treger se v den utkání vrátil z úspěšného Slovenian open, kde získal bronzovou medaili, a proto dostal příležitost k odpočinku. S Korbelem, Karakaševičem a Chiangem byla však sestava soupeře i tak nesmírně silná. Našim navíc kvůli studijním povinnostem chyběl poprvé v sezóně Koblížek. Toho v sestavě nahradil prvoligový Foff.

Palkovský nezačal s Karakaševičem vůbec špatně

Slušně zaplněná hala v Ostravě viděla v úvodu souboj Karakaševiče a Palkovského. David srovnával na 1:1 a vypadalo to, že dokáže se soupeřem držet krok. Ten však v dalších dvou sadách výrazně přidal a k ničemu už našeho hráče nepustil. Náhradník Foff se držel 88.hráče světového žebříčku Chiang Chieh Hunga v úvodu zápasu slibně. První set dostal téměř do koncovky. Ale na soupeře bohužel nestačil. Scénář se potom opakoval v každé další rozehrané sadě. Chiang tak demonstroval svou převahu v nejkratším možném čase. Naději alespoň na snížení jsme cítili v souboji Olejníka a Korbela. Martin ale v pondělí neměl svůj den a soupeři nedokázal vzít ani set. Za nepříznivého stavu 3:0 na zápasy šli za stůl Palkovský a Chiang. David dostal překvapivě zápas až do páté sady. Tu ale po parádním výkonu ztratil těsně 8:11. Osud prvního semifinále tak byl zpečetěn.

1. semifinále play-off 2017
TTC Ostrava 2016 - DTJ Hradec Králové 4:0

Karakaševič Aleksandar    Palkovský David    3:1
Chiang Chieh Hung    Foff Lukáš    3:0
Korbel Petr    Olejník Martin        3:0
Chiang Chieh Hung    Palkovský David    3:2

Budeme v úterý silnějším soupeřem? Nastoupí Koblížek? Bude už hrát Tregler? Na všechny tyto otázky začneme dostávat odpověď již v úterý od 18:00, kdy pokračuje v Ostravě za stavu 1:0 pro domácí semifinále play-off extraligy ve stolním tenise.

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

PLAY-OFF 2018
semifinále (na 3 vítězná utkání):
TTC Ostrava 2016 vs. DTJ HK
konečný stav série 3:0

1. SF: 4:1
2. SF: 4:0
3. SF: 4:2

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014