DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

Jsme v semifinále! Olejník nejlepším hráčem čtvrtfinále. V Hradci se těšíme na Korbelův tým

22.04.2017 vytvořil Adam Kříž

Jediná prohra, stoprocentní úspěšnost v domácí herně a skóre 7:1 Martina Olejníka. Tak vypadal čtvrtfinálový postupový klíč DTJ Hradec Králové, které v prvním kole play-off vyřadilo TJ Ostravu KST.

Čtvrtý duel jsme jasně ovládli

Stejně jako ve čtvrtek mohli diváci vidět i v pátek na úvod souboj Olejníka a Šimončíka. Naše jednička prohrála první sadu, ale v té druhé dokázala srovnat krok. Chleba se lámal ve třetím setu, který získal po výsledku 14:12 Olejník a ve čtvrté pak kraloval. Místo Klose nasadila Ostrava v pátek Lišku. Novic se držel Koblížka při svém prvním vystoupení v koncovkách, ale nedokázal uhrát ani set. Vedli jsme už 2:0. David Palkovský s Martinkem prohrál první sadu, ale chtěl soupeři vrátit čtvrteční prohru. Po parádním výkonu se mu to podařilo. Když otočil z 0:1 na 3:1, byli jsme bod od vítězství! I Koblížek chtěl Šimončíkovi ukázat, že jejich čtvrteční souboj mu nevyšel a dnes to bude jinak. Martin vedl 2:1, ale pak jako by vypadl z tempa. Jednička hostů získala výrazným náskokem poslední dvě sady. Ostrava snížila na 3:1. Olejník s vidinou možného ukončení čtvrtfinále nejprve stahoval náskok Martinka v první sadě, aby ji nakonec získal pro sebe. V dalších dvou setech dominoval nejlepší hráč čtvrtfinále. Martin Olejník porazil Martinka 3:0, získal vítězný bod pro svůj tým a DTJ Hradec Králové mohlo začít slavit!

4. čtvrtfinále play-off 2017
DTJ Hradec Králové - TJ Ostrava KST 4:1

Olejník Martin    Šimončík Josef    3:1
Koblížek Martin    Liška Libor    3:0
Palkovský David    Martinko Jiří    3:1
Koblížek Martin    Šimončík Josef    2:3
Olejník Martin    Martinko Jiří    3:0

Postup do semifinále je pro náš letošní tým bezesporu velkým úspěchem. Ve čtvrtfinále se tým opíral o Martina Olejníka, který z osmi dvouher prohrál jedinou. Palkovský měl vyrovnané skóre 3:3. Koblížek hrál o jednu dvouhru více než Palkovský a má o jednu prohru více.

V semifinále na nás čeká druhý tým z Ostravy. Vítěz základní části TTC Ostrava 2016 disponuje hvězdnou sestavou. semifinalista olympijských her Petr Korbel, bronzový medailista z mistrovství Evropy Srb Alexandar Karakaševič, Tchajwanec Chiang Chieh Hung je aktuálně 88. hráč světového žebříčku nebo čtvrtý nejlepší hráč základní části Tomáš Tregler. První dva duely hrajeme v Ostravě. Minimálně jednou se semifinále bude hrát v Hradci. O termínech budeme brzy informovat na našich kanálech.

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

PLAY-OFF 2018
semifinále (na 3 vítězná utkání):
TTC Ostrava 2016 vs. DTJ HK
konečný stav série 3:0

1. SF: 4:1
2. SF: 4:0
3. SF: 4:2

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014