DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

O titul se utkáme s Havlíčkovým Brodem. Finálová série začíná 13. května v Hradci Králové

14.04.2014 vytvořil Adam Kříž

O našem soupeři pro finálovou sérii letošního play-off je rozhodnuto. O titul se utkají první a druhý tým základní části soutěže. Rozhodl o tom dnešní 7. duel mezi Havlíčkovým Brodem a El Niňem Praha. Ten vyhrál tým STEN marketing HB Ostrov vcelku přesvědčivě 4:1.

A diváci v Hradci Králové se mají na co těšit! Letošní napínavá a divácky atraktivní sezóna skončí utkáním opravdu skvělých borců. Pištej, Šereda a Olejník na naší straně. Širuček, Šimončík a Korbel na té druhé.

Svátky stolního tenisu začínají v herně DTJ Hradec Králové U Labe v úterý 13. května v 18:00. Buďte u toho i Vy!

V anketě se tentokrát návštěvníci webu dtjhradeckralove.cz netrefili. Nejvíce jich hlasovalo pro naše finále s El Niňo Praha.

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014