DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

KS1 - Zatím na bedně nejsme

01.12.2019 vytvořil Pavel Píše

Po listopadové výhře ve Vrchlabí a propadáku ve Dvoře jsme v první prosincový den přivítali týmy z konce tabulky. Dopoledne dorazila Úpice ve složení Marek Brát, Libor Kocián, Tonda Sucharda, Lubomír Smékal a Honza Oláh. Libor dnes pro zranění nehrál. Polepšili jsme se ve čtyřhrách a obě vyhráli. Při stavu 6:0 to vypadalo na jednoduchou věc, ale za hosty nakonec dvakrát bodoval Marek Brát a jednou Honza Oláh. Body domácích:Riccardo Tesolin 3,5, Pavel Kubíček 2,5, Pavel Píše 2,5, Kuba Bohdanecký 1,5.

Odpoledne přijelo Hostinné ve složení Daniel Sixta, Ivan a Jakub Sivákovi a Bára Antošová. Sestava možná vypadala oslabeně, ale všichni zahráli slušně a v příštích letech nám budou zatápět. Výhra 10:0. Za hodinu bylo hotovo:-) a Pavel se rychle vracel do Librantic na Mikulášskou besídku.

 V dalším kole vyjíždíme do Bydžova a Nemyčevse. Bydžov jsme v posledním kole minulé sezóny zachránili od sestupu a ani uherák z toho nebyl. Tak je trochu potrápíme:-)

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014