DTJ Hradec Králové, extraliga stolního tenisu

KP2 Sedláky od Chlumce jsme rozsekali 10-4 !!!

10.11.2019 vytvořil Luděk Trojan

V sobotu bylo další kolo KP2 doma s Chlumcem-B z kterého jsme měli obavy.Za domácí kráječ,Vojta-kapr,Roman-Perník a Íčko,za hosty rodina Kyceltova 3x,Jarda Pták-Skřivan a Waldner-Pepa Jiřička,zápas to byl bojovný z obou stran a štěstí padalo na naší stranu a dokráčeli jsme k výhře 10-4 ,takže hosté dopadli jak sedláci u Chlumce :),za nás pochvala Perníkovi,Vojtovi a Kráječovi-všichni po 3 bodech a k tomu neporazitelná čtyřhra Vojta+Lůďa !!!zklamal vztekloun ÍČKO,který netrénuje a pak se díví ,že při koncovkách trefí koberec :(,takže hodil VEJCE jak BRNO :).Takže spokojenost s výhrou.Další kolo výjezd Lázně Bělohrad, kam ostatní  jezdí na výlet neb do lázní jen :) protože vedou suveréně KP2,ráno ale N.Paka-B ,kde budeme chtít něco urvat, ale jestli se sejdem aspoň.
 

Přímé přenosy a videa

Na našem Youtube kanálu připravujeme v průběhu sezóny přímé přenosy.

Jsme také na facebooku! Připojte se k našemu oficiálnímu profilu a mějte informace o všech novinkách jako první.

Servis pro média

soustředění

Máte zájem o rozhovor s některým z našich hráčů nebo chcete jen zprostředkovat informace o našem klubu? Neváhejte kontaktovat vedoucího extraligovéhového družstva Martina Lučana na tel. čísle: 604 157 410 nebo e-mailu: lucanm@seznam.cz .

Česká asociace stolního tenisu

čast

Nejbližší domácí extraliga

rozpis celé sezóny

Zajímavost týdne

Martin Koblížek vicemistrem České republiky v mixu! Společně s Hankou Kubátovou (CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA) vyobojoval na českém šampionátu parádní stříbro. zdroj fotografie Facebook ČAST

Sponzoři

DTJ Hradec Králové 2014